نرم افزارهاي اندرويد

مدیران و کارشناسان امور پیمانها ، قراردادها و کمیسیون معاملات برای آشنایی با قوانین و مقررات برگزاری مناقصات کشور اقدام به نصب برنامه ما نمائید .

متن قاتون و آئین نامه های آن از منابع اینترنتی استخراج شده است. پس ممکن است برخی موارد دارای اشکالات بوده یا بروز نباشند به همین دلیل در موارد ضروری لازم است از طریق مراجع رسمی استعلام نمایید .
ما درصدد بروزرسانی نرم‌افزار هستیم و امیدواریم با کمک دوستان و ارسال موارد مورد نیاز بتوانیم بروزرسانی های مناسبی ارائه کنیم.

از جمله امکانات نرم افزار:

محیط کاربری آسان
قابلیت تطابق خودکار نرم افزار با اندازه صفحه نمایش
امکانات شخصی سازی مناسب برای محیط نرم افزار از جمله : قالب متون ، سایز متون ، قلم متون و تیترها
امکانات جستجوی مناسب
قابلیت افزودن متون به علاقه‌مندی ها
محیط کاربر پسند برای مطالعه

دریافت برنامه از کافه بازار

زبان کوچولو

۴ بازی در یک بازی جهت آموزش انگلیسی در زمینه الفبا، حیوانات، میوه ها و رنگ ها برای کودکان بالای ۳ سال در نظر گرفته شده که عکسها و انیمیشن بسیار جذاب ، باعث یادگیری و سرگرمی خواهد شد.

دریافت برنامه از کافه بازار دریافت برنامه از ایران اپس دریافت برنامه از مایکت


بازی اول : آموزش الفبا

با انتخاب هر یک از حروف الفبای انگلیسی ، چند کلمه با آن حرف ظاهر می شود که با قرار دادن هر حرف بر روی عکس خود، کلمه کامل شده و امتیاز به کودک تعلق می گیرد.


بازی دوم : آشنایی با میوه ها

در این بازی با انتخاب هر میوه ، ۳ تصویر مختلف کم رنگ نشان داده می شود که کودک باید تشخیص دهد میوه انتخاب شده مربوط به کدام یک بوده و آن را بر روی تصویرکم رنگ خودش قرار دهد که علاوه بر آشنایی کودک با میوه ها، به تجسم او و انطباق تصاویر کمک می کند.


بازی سوم : پازل شناخت حیوانات

در این بازی با انتخاب هر حیوان، یک پازل از بدنش در ۴ قسمت ظاهر می شود که کودک هر تکه را بر روی تصویر اصلی قرار می دهد. این بازی علاوه بر آشنایی کودک با حیوانات به مهارت های ذهنی و پیشرفت تمرکز در کودکان بسیار کمک می نماید.


بازی چهارم : آشنایی با رنگها

در این بازی ، رنگ ها در قالب بادکنک های بسیار زیبا نمایش داده می شود که با انتخاب هر کدام ، بادکنک های زیادی در صفحه از پایین به بالا حرکت می کنند و کودک باید با توجه به رنگ بادکنک، آنها را بترکاند تا کلمه رنگ مورد نظر تکمیل گردد. این بازی علاوه بر آشنایی با رنگها به تمرکز کودک بسیار کمک می نماید.